Блог

Українська Універсальна Біржа — лідер системи Прозорро.Продажі

Найпопулярнішою електронною системою обміну є Універсальна біржа України, доступна за адрескою sale.ueex.com.ua. Унікальність інтернет-платформи полягає в тому, що вона пов’язана з прозорою системою, яка дозволяє проводити різні аукціони та тендери.

Система Prozorro. Продажі

Завдяки створенню прозорої антикорупційної системи для гарантування рівних прав та вільної конкуренції для всіх користувачів та забезпечення важливих принципів, таких як публічність, доступність та, насамперед, ефективність. Біржа працює двадцять три роки і співпрацює з Transparent з моменту створення системи. Прозора система забезпечує певний рівень автентифікації для української універсальної біржі та відкриває багато можливостей.

Продаж

Особливим видом земель є сільськогосподарські угіддя. Така ділянка є особливою формою власності України та містить всю землю, призначену для сільського господарства або для інших цілей. Цими земельними ділянками в основному керують фермерські господарства.

Продаж земель сільськогосподарського призначення в даний час заборонено, але це, швидше за все, зміниться найближчим часом. Українська універсальна біржа sale.ueex.com.ua/filter/write-off-resources-of-the-government-reserve

Завдяки прозорій системі. Продаж робить ці покупки максимально прозорими та високоефективними. Це рішення може вирішити різні проблеми. На жаль, заборона в даний час діє, але вже тривають обговорення та наради для вирішення проблеми.

Якщо заборону скасувати, а Українській універсальній біржі дозволити продавати сільськогосподарські землі, це допоможе створити новий, кращий ринок землі. За оцінками експертів, на ринок можна розмістити близько 40 га землі, призначеної для сільського господарства. Україна має великі ділянки відносно цінних земель, і продажі на деякий час відкладаються через відсутність прозорого та ефективного механізму продажу в провінції. Земельна галузь завжди була привабливою, і через це її часто білять різними порушеннями, шахрайськими пропозиціями і часто керівництво зловживає своїм становищем.

Завдяки успішному впровадженню системи державних закупівель для забезпечення прозорості протягом чотирьох років, на момент зняття заборони були надані всі можливості для чесних та прозорих пропозицій, де всі учасники мали однакові права. Завдяки системі Просоро та українській універсальній біржі сільськогосподарські землі можна продати з аукціону, що дозволить власникам земель розвивати свій бізнес. Крім того, такий крок був би корисним для багатьох фермерів, оскільки вони не були захищені від невинних орендарів протягом десятиліть.

Якщо заборону зняти, уряд отримає з державного бюджету не менше 1 мільярда доларів за результатами аграрної політики. Але такий товар може бути виготовлений лише за умови регулювання всіх норм і норм, а на рівні держави відкрито окремий реєстр таких ділянок. Таким чином, можна придбати або взяти в оренду сільськогосподарські землі на основі законодавчих прав, які будуть повністю захищені всіма сторонами.