Блог

Процедура продажу активів боржників банкрутів за допомогою офіційної електронної системи Прозорро.Продажі

У 2019 був розроблений і затверджений сучасний Кодекс банкрутства, зміст якого дало право на формування прозорої процедури реалізації майна всіх без винятку банкрутів. В кінцевому підсумку це дозволило перейти на відкриті торги через онлайн платформу Прозорро.Продажі Прозоро Sale . За допомогою проведення подібних аукціонів з’являється можливість ініціювати реалізацію майна за найбільш вигідними цінами, причому для кожної сторони.

Процедура продажу активів боржників банкрутів за допомогою офіційної електронної системи Прозорро.Продажі

Останні зміни в нормах українського законодавства призвели до того, що процедура реалізації майна стала більш зрозуміла і зручна одночасно. Наявність затвердженого Кодексу про банкрутство, в якому представлена ​​вичерпна інформація про правила та особливості реалізації, ймовірність проведення шахрайських схем максимально знижується або виключається в цілому. Підтвердженням цьому є необхідність у фіксації всіх стадій виконавчого провадження уповноваженим контролюючим органом.

У розробці електронної системи продажів брали активну участь кваліфіковані фахівці Міністерства економічного розвитку, громадських організацій, Національного банку та інших уповноважених державних відомств.

Налагоджений ефективний процес дозволяє максимально швидко і ефективно реалізувати активи банкрута, включаючи власне майно, нерухомість та інші об’єкти малої приватизації сумарною вартістю до 300 мільйонів гривень. При цьому не варто забувати про популярність ресурсу. Тільки за кілька років його існування було проведено понад 200 тисяч аукціонів з сумарним числом учасників до 10 тисяч. Особливості ТБ «Українська біржа торгів» sale.ueex.com.ua:

  • сумарний розмір доходів від реалізації перевищує 25 млрд. Гривень;
  • стартова ціна лота може бути збільшена в 2-3 рази за рахунок високої конкуренції серед зареєстрованих учасників.

Потенційні клієнти Української торгової біржі повинні розуміти, що в разі потреби завжди можна звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців служби підтримки. Саппорт функціонує в цілодобовому режимі і завжди готовий надати вичерпну відповідь на питання, що цікавлять. Для цього можна подати відповідний запит по електронній пошті або зателефонувавши на гарячу лінію.

Як взяти участь в лотах на сайті Прозорро.Продажі

Відповідно до розроблених правил, взяти участь вправі всі зареєстровані користувачі в особі фізичних та юридичних осіб. Для цього потрібно пройти стандартну процедуру реєстрації особистого кабінету і отримати доступ https://sale.uub.com.ua/news/prodam-dub-kruglyak-u-zhytomyri-na-majdanchyku-prozorro-prodazhi . Це займає не більше 5 хвилин. Покрокове керівництво включає всього кілька основних етапів:

  1. Перехід на акредитований ресурс ТБ «Українська біржа торгів».
  2. За допомогою клавіші реєстрації.
  3. Заповнення відкрилася форми достовірними персональними даними.
  4. Отримання доступу до персонального аккаунту.
  5. Вибір даного лота.
  6. Реєстрація на прийняття в ньому участі.

Додатково рекомендується оформити безкоштовну передплату на розсилку системних повідомлень. В такому випадку на e-mail регулярно будуть приходити сповіщення про останні новини на сайті ТБ «Української біржі торгів». Такий підхід дозволяє не пропустити вигідні торги, які незабаром плануються відкритися. Для пошуку на офіційному ресурсі розроблений зручний фільтр пошуку за численними параметрами. Складнощі в його використанні не виникає навіть у ново зареєстрованих користувачів.