Блог

Онлайн аукціони з реалізацією арештованих активів банкрутів та боржників банків на майданчику торгової біржі «УУБ»

Торгово-ресурсна біржа «УУБ» ще з 2016 року проводить електронні торги з продажу арештованих активів банкрутів. Арештованими вони є, адже за рішенням суду вони були вилучені з власності боржника через невиплату заборгованої суми. До таких активів відносять об’єкти малої приватизації, рухомі та нерухомі об’єкти, земельні ділянки, одяг та взуття, ювелірні прикраси, електроніку та інші предмети й ресурси.

Універсальна біржа отримала 4 рівні акредитації, що були підтверджені Міністерством розвитку торгівлі. Саме через її високий рівень та можливість відповідати більшості критеріям європейських бірж, її обирають тисячі громадян, компаній-трейдерів, підприємств та міжнародних корпорацій. Вони упевнені у безпеці та успішності біржі, тому вони беруть участь у відкритих та максимально прозорих торгах з чесною конкуренцією і ринковими цінами. 

Що має знати кожен учасник електронних торгів «Української універсальної біржі»?

Є декілька основних моментів, які важливі для кожного учасника:

  1. Насамперед слід зазначити, що брати участь в аукціонах з продажу конфіскату можуть лише зареєстровані учасники біржі. Зробити це можна за декілька хвилин, перейшовши за посиланням www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/orenda-neruhomosti/.
  2. Обов’язково треба ознайомитись з регламентом, що встановила біржа «УУБ», а також із законодавством «Про реалізацію конфіскованого майна». Про це необхідно знати, аби не зробити гірше собі, та не позбавити себе можливості брати участь в онлайн торгах.
  3. Онлайн аукціони створюються та відбуваються щодня без вихідних з 9 ранку до 18 години вечора. Подавати заявку та брати участь можна з власного будинку, чи навіть з іншої країни. Варто лише мати стабільне Інтернет підключення.
  4. Біржа надає учасникам торгів юридичну допомогу під час підписання різних видів паперів, серед яких також є договір купівлі-продажу.
  5. В них також є можливість отримувати цілодобову консультацію з професійними менеджерами універсальної біржі, що здатні дати відповідь на усі питання стосовно біржі та електронних аукціонів.
  6. Представники електронного майданчика час від часу проводять різноманітні цікаві тренінги й семінари, аби навчити власних клієнтів краще розуміти структуру різних видів ринків, які відкриваються можливості перед учасником торгів, та як можна легко заробляти за допомогою цих аукціонів.